O nas

Nasza firma F.H.U. ALUSPORT Krystian Śledź powstała w 2007 roku. Misja firmy to dążenie do zaspokojenia potrzeb naszych klientów i dostarczenie produktów łączących idealną jakość z rozsądną ceną.

Na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie naszych klientów. Profit jaki uzyskujemy to tylko dodatek. Wracając do początków, najpierw zrodziła się pasja i marzenia, następnie cel. Dzięki konsekwencji i cierpliwości założyliśmy firmę motoryzacyjną F.H.U. ALUSPORT Krystian Śledź. Kolejno krok po kroku rozwijaliśmy i wzbogacaliśmy naszą ofertę w czołowe marki felg aluminiowych.

Marka ALURIMS to nasze oczko w głowie. Starannie zaprojektowane felgi aluminiowe doskonale odzwierciedlają nasze zamiłowanie oraz pasję – motoryzację i tuning. Felgi ALURIMS to autorskie wzory obręczy wykonane w procesie produkcji FLOW FORMING – nadaje to trwałości oraz właściwości, na których zależało nam najbardziej.

FLOW FORMING

Największą zaletą naszych felg jest technologia w jakiej są wykonywane – Flow Forming – najnowszy krzyk mody w procesie produkcji sportowych obręczy aluminiowych. Felgi powstałe przy wykorzystaniu tej metody odznaczają się niewielką masą przy jednocześnie znacznie większej wytrzymałości. Dodatkowo zapewnia to dużo większą odporność na uszkodzenia oraz odkształcenia.

Proces ten pozostawia ściany felgi znacznie cieńsze przy jednoczesnym zachowaniu właściwości trwałości oraz redukując masę gotowej obręczy.

Flow Forming opiera się na wykorzystaniu wysokiej temperatury i systemu walców, które w połączeniu pozwalają na łatwiejsze i wydajniejsze nadanie kształtu feldze. Materiał obręczy znacznie łatwiej poddaje się obróbce i uzyskujemy idealną formę oraz wytrzymałość.

Linia produkcyjna - malowanie felg

Linia produkcyjna - miarowanie otworów

Linia produkcyjna - maszyny CNC